Blattimin

Blattimin je doplňkové krmivo vyrobené podle nejnovějších poznatků z výživy zvířat určené pro dobytek, ovce a kozy, poskytuje pro každou krmivovou základnu vhodný doplněk vitaminy, minerálními a stopovými prvky. Blattimin je použitelný od odchovu přes reprodukci až k mléčné produkci a výkrmu na maso.

 


 

Blattivit

Blattivit je jeden z inovativních programů pro doplňková krmiva na trhu krmiv. Pod tímto pojmem jsou vedena všechna minerální krmiva pro prasata. Nejnovější vědecké poznatky stejně jako požadavky moderní linie chovu pronikají dynamicky do receptur.

 


 

Blattisan

Poruch podmíněných výživou se není možné ani dnes vyvarovat. Za účelem předcházení nemocem a k podpoře uzdravení podporují výrobky Blattisan se speciálními recepturami pohodu zvířat, neboť zdravé zvíře podává také optimální výkon.

 


 

Blattiviko

Pokud se týče zabezpečení extra porcí vysoce koncentrovaných vitaminů a/nebo stopových prvků, je s produkty sortimentu Blattiviko krmeno nanejvýš bezpečně a efektivně.Zdraví a výkon zvířat je trvale podporován a zajišťován.

 


 

Blattina

Mléčná náhrada pro chov telat, selat a jehňat je v moderní výživě zvířat nepostradatelná. Náš sortiment z odtučněného mléka a/nebo surovin s výrazným zastoupením mléka je stále přizpůsobován aktuálním, zákonitým požadavkům a vede k vysokým výkonům mladých zvířat.

 


 

Blattisil

Dosažení optimálních výsledků z vlastního krmiva je pro hospodárnost podniku rozhodující. Pouze dobrá sklizeň a bezpečná konzervace s vhodnými doplňky vedou k vytouženému úspěchu! Doplňky Blattisil-Silier zajišťují bezpečnou konzervaci a vynikající úspěch při krmení.

 


 

Blattifluid

Chutné komponenty v tekuté formě dokáží výrazně zvýšit příjem krmiva u skotu, prasat a drůbeže. Při této výrazně vyšší akceptaci je u zvířete stále důležitější také dávkování, kterého má být dosaženo.

 


 

Blattipollo

Minerální krmivo pro drůbež je důležitým základem při výrobě vlastních směsí.Při tom je vlastní obilí zušlechťováno a platí, že je stabilizována kvalita produktů, výkon nosnic a vaječná hmota. Blattipollo spojuje výhody ve speciálních směsích minerálních látek a zabezpečuje vysokou výkonnost.